GECCE'YE BAKMADAN PROGRAM YAPMAYIN

Gecce'nin mekan ve etkinlik sayfaları Cumartesi geccenizi nerede yiyip, içip, eğlenerek geçirebileceğiniz konusunda size çok yardımcı olacak. Yarın ise pazar... Havalar da güzel gidiyor. Meteorolojiye göre, nefis bir pazar günü yaşayacağız. İstanbul'un yakın çevresinde, örneğin Sapanca'da, Abant'ta, Karadeniz kıyılarında pazar gününü eşinizle, dostunuzla, ailenizle, çoluk çocuğunuzla, nişanlınızla, sevgilinizle geçirebileceğiniz, doya doya temiz hava soluyabileceğiniz o kadar güzel yerler var ki... Hepsi birer tabiat harikası... Bir öneri istiyorsanız, sabah erken kalkıp, arabanıza atlayın ve Abant'ın yolunu tutun. Galerimizi tıklayın dün çekilen Abant fotoğraflarını görünce ne denli haklı olduğumuz anlayacaksınız. Mutlu haftasonları diliy

Magazin

GECCE'YE BAKMADAN PROGRAM YAPMAYIN fotoğraflar için tıklayınız

Bolu'nun doğa harikası Abant Tabiat Parkı'nda sonbaharın gelmesiyle renk cümbüşü yaşanmaya başladı. Yeşil, sarı ve kızılın biribirine girdiği Abant'ta, gölde bulunan nilüferlerin de sararmasıyla sonbaharın tüm güzellikleri ortaya çıktı.

Abant'ta ağaçların renk değiştirmesiyle renk cümbüşü yaşanıyor. Yemyeşil çam ormanları arasında kalan yapraklı ağaçların sarı ve kızıla bürünmesiyle Abant harika bir güzelliğe kavuştu. Gölde bulunan nilüferlerin de sararmasıyla sonbaharın tüm güzellikleri doğa harikasının her yerini sardı. Abant'a gelen tatilciler göl etrafında faytona binip tur atarken, bazı çiftler ise el ele tutuşarak ağaçlardan dökülen yaprakların altında yürüdü. Tatilciler, Abant'ın muhteşem güzelliğini fotoğraf karelerine taşıdı.
Koray YILMAZDEMİR/BOLU, (DHA)


BU GECCE İÇİN TIKLAMADAN PROGRAM YAPMAYIN...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: