GECCEYİ TEKNEDE SİNİRLE GEÇİRDİLER

İki ay önce ayrılan Oktay Kaynarca ile Özgü Namal önceki geCceye Kaynarca'nın teknesinde güzel başladı ama sinirli bitirdi..

Magazin

GECCEYİ TEKNEDE SİNİRLE GEÇİRDİLER Altı senelik beraberliklerine iki ay önce nokta koyan Oktay Kaynarca ve Özgü Namal, önceki geCce Kaynarca'nın yeni aldığı teknesinde buluştu. Teknede, Kaynarca, Özgü Namal'ı alnından öperek sevgi gösterisinde bulundu. Ancak ikili arasında ilerleyen saatlerde hararetli konuşmalar yaşandı.

AYRI ÇIKTILAR

Yerinde duramayan Namal zaman zaman ayağı kalkarak Kaynarca'ya bir şeyler anlattı. Bağırarak konuşan oyuncuyu dinleyen Oktay Kaynarca'nın sakin tavırları dikkat çekti. Gecceyi birlikte geçiren çift tekneyi ayrı ayrı terk etti. Tekneden önce ayrılan Oktay Kaynarca arabasına binerken açıklama yapmadı. Daha sonra tekneden çıkan Özgü Namal da soruları yanıtsız bıraktı. İkilinin yorgun ve sinirli tavırları gözlerden kaçmadı. Çiftin yollarını ayırması ilginç dedikodulara yol açmıştı. Özgü Namal genç oyuncu Kaan Urgancıoğlu ile görüntülenmiş, Kaynarca'nın adı ise Çağla Kubat ile anılmıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: