Geçtiğimiz haftanın en çok izlenen videoları!

Geçtiğimiz haftanın en çok izlenen ve konuşulan videolarını sizler için topladık.. İşte haftaya damgasını vuran görüntüler...

Magazin

Geçtiğimiz haftanın en çok izlenen videoları! Sunucu Uğur Aslan, Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'de 'Erkekler neden aldatır?' sorusuna cevap verdi...


video...

Star TV ekranlarında yayınlanan Selçuk Yöntem'in sunduğu "Büyük Risk" yarışmasında, dün ilginç bir an yaşandı. Beren Saat'in sorulduğu yarışmada, 3 yarışmacı da son dönemin en popüler oyuncusu Beren Saat'in kim olduğunu bilemedi.


video...

Krem dizisinin güzel oyuncusu Duygu Yetiş, dizinin bitme sebebini Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'de açıkladı...


video...

Kayıp Şehir'in yeni bölümünde Sezen Aksu fırtınası esti!


Video yüklenemedi...O Ses Türkiye yarışmacısı Ayda Mosharraf, bu haftaki bölümde de muhteşem bir performans çıkararak bir üst tura yüksedi.


video...

Barış Akarsu'nun annesi, O Ses Türkiye programında yıllar önce kaybettiği oğluna benzeyen yarışmacıyı izledi, göz yaşları sel oldu.


video...

'Kim Milyoner Olmak İster'e katılan 18 yaşındaki Meltem Yılmaz, izleyenleri ve Kenan Işık'ı gülme krizine soktu. Yarışmacının, “Ay Kenan Bey” sözleri sosyal medyada TT oldu.


video...

Kanal D’nin sevilen programı Şans Kapıda’nın bu akşam yayınlanacak bölümünde yarışmacı kadın takas sorusunda eşini riske etmek isteyecek.


video...

Ünlüler "Kalbim Seninle" dediler!

Bebek ve çocuklarda kalp sağlığına dikkat çekmek için bu yıl ikincisi hayata geçirilen "Kalbim Seninle" sosyal sorumluluk projesi için 37 ünlü isim objektif karşısına geçti.


video...

Star TV'de yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 2.turunda illüzyon gösterisi yapan Alkan Cambaz, gösteri sonrası Acun Ilıcalı'dan tepki gördü.


Video...

Kanal D'de yayınlanan Kuzey Güney adlı dizinin çarşamba günü yayınlanacak olan bölümünde, Kuzey polisler tarafından karakola götürülecek...


Video yüklenemedi...Justin Bieber katıldığı Jimmy Fallon'un programında eğlenceli dakikalar yaşadı..


video..

Kanal D ekranlarında yeni bölümü yayınlanan İntikam'a Yağmur ile Emre'nin öpüşmesi yine damgasını vurdu.


Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: