GEDİK, ANIMAL PLANET'IN TÜRKİYE YÜZÜ OLDU!

Hayvan hakları ile ilgili çalışmalarını kurucusu olduğu HAÇİKO (Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği) ile sürdüren, Ömür Gedik, uluslararası alanda yayın yapan ve son zamanda Türkiye’deki izlenme ağını genişleten Animal Planet'ın Türkiye yüzü oldu.

Magazin

GEDİK, ANIMAL PLANET'IN TÜRKİYE YÜZÜ OLDU! Bu aydan itibaren Digiturk, Teledünya ve DSmart üzerinden yayın yapmaya baslayan Discovery Network kanallarından olan Animal Planet, ağırlıklı olarak hayvanlarla ilgili belgeseller ve öğretici programlar yayınlıyor.
Animal Planet kanalı yöneticileri geçtiğimiz gün Discovery Channel'ın lansmanı için İsranbul’a gelerek Ömür Gedik ile bir anlaşma imzaladılar.


HAÇİKO'nun çalışmalarını takip ettiklerini ve desteklediklerini belirten yetkililer, Türkiye'de hayvan haklarının iyileşmesi için Türkiye yüzü olarak seçtikleri Ömür Gedik ile ortak projeler yapmaya hazır olduklarını söylediler.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: