GELECEĞİN SİNEMACILARI!

Geleceğin sinemacıları önceki akşam bir törenle ödüllendirildi. Dereceye giren öğrencilere plaketlerini ünlüler takdim etti...

Magazin

GELECEĞİN SİNEMACILARI! Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın katkısı ile TÜRSAK (Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı) tarafından düzenlenen altıncı Geleceğin Sineması Ödül Töreni, önceki akşam Fransız Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Ayrı ayrı oturdular

Öğrenci filmlerini proje ve senaryo aşamasındayken destekleyen ilk ve tek proje olan 'Geleceğin Sineması Ödülleri'ni oyuncu Songül Öden sundu. Yarışmada dereceye giren öğrenciler, plaketlerini Ömür Gedik, Ferhat Göçer, Burcu Kara, Hatice Aslan ve Nebil Özgöntürk'ten aldı. Törene birlikte gelen Ömür Gedik ile Ferhat Göçer ödüller verilerken ayrı oturmayı tercih etti. Çift törenin ardından birlikte poz verdi. Burcu Kara ise kısa eteği yüzünden zor anlar yaşadı ve frikik vermemek için çaba sarfetti. Törende, dereceye giren öğrencilere toplam 2 bin 500 TL ödül verildi. Yarışmada; Haydar Demirtaş'ın 'Yüzleşme' adlı eseri birinci, Ahmet Toklu'nun 'Mum Işığında Milenyum'u ikinci, 'Sesler' adlı eseriyle de Deniz Yargı üçüncü oldu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: