Geleceğin Starı ekrana veda ediyor!

Aylar öncesinden tanıtımı yayınlanan 'Geleceğin Starı' programı ekrana veda ediyor.

Dizi Galeri

Geleceğin Starı ekrana veda ediyor! Aylar önceden hazırlıklarına başlanan, Türkiye’nin pek çok yeri gezilerek yetenekli gençlerin arandığı 'Geleceğin Starı' programı, hesaplanan süreden daha kısa bir zaman içinde ekrana veda ediyor.

Önceki yıllarda 'Türkiye’nin Yıldızları' isimli benzer programla Beren Saat ve Engin Akyürek’i oyunculuğa kazandıran programın bir benzeri yapıldı.

Dizi ve sinema için yeni yüzlerin, yeteneklerin arandığı bir dönemde ihtiyaç olduğuna inanılan programın 13 bölüm yayınlanması bekleniyordu ancak 6. bölümde bitirilmesine karar verildi.

Star TV'de yayınlanan 25 Film imzalı yapımın jüri koltuğunda Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak oturuyordu.

Uzun zamandır süren elemelerde seçilen adaylar, 13 haftalık programın sonunda bir kadın ve bir erkek birinci seçilecekti. Müjde Uzman’ın sunduğu programda, yarışmacılar, Ferit Aktuğ, Bülent Emrah Parlak, Gülhan Tekin ve Beste Bereket gibi başarıları oyunculardan oluşan koçlarla performanslarına çalışıyorlar.

6. bölümle son bulacak programda, “Geleceğin Starı”nın birincileri ödül olarak yeni sezonda Star’ın bir dizisinde rol alma fırsatı yakalayacak.

Bunlarda ilginizi çekebilir: