Geleceğin yıldızları Forum İstanbul'da!

Ekoldrama Sanat Evi, 19-20 Ocak ve 26-27 Ocak 2013 tarihlerinde (Cumartesi-Pazar), Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde 5-17 yaş gurubundaki çocuk/gençlerin katılımına açık oyuncu seçmeleri gerçekleşritiliyor. Yapılacak seçmeler sonucunda farklı yaş gruplarından en yetenekli 7 yetenekli çocuk/genç Forum İstanbul bursunca hak kazanacak.

Diğer Haberler

Geleceğin yıldızları Forum İstanbul'da! 19 Ocak 2013 Cumartesi günü saat 14:30’da Ekoldrama Sanat Evi’nin bugüne dek yetiştirdiği ve sektörde önemli dizi ve film projelerinde rol alan oyuncuların katıldıkları ve kendi yaşıtları çocukların onlara sorular soracakları “KIDS FORUM” etkinliği düzenlendi. Kids Forum’un moderatörlüğünü Derya Alabora ve Ergün Demir yaptı. “Bir Çizgi Bir Nota” adlı kısa filmle çeşitli ödüller alan Naz AKER, Disney Channel’da yayınlanan “Zil Çalınca” adlı dizide oynayan Lorin MERHART ve Emir ÇALIKKOCAOĞLU, Fox TV’de yayınlanan “Dedemin Dolabı” dizisinde, “Arkadaşım Max” sinema filminde ve çeşitli reklamlarda oynayan Melis katıldı.


Ekoldrama Sanat Evi 1999 yılından bu yana, Genel Sanat Yönetmeni Haldun Dormen ve kurucusu Gülsen Çaltıl başta olmak üzere değerli tiyatro ve drama eğitmenlerinin yer aldığı duayen eğitmen kadrosu ile eğitimlerini sürdürüyor.


Sektörün talebi ile başlatmış olduğu Yetişkin Reklam Dizi Sinema Oyunculuk eğitimlerinin yanısıra iki yılda bir, yine sektörün ihtiyacı olan çocuk/genç oyuncu adayları arasından kişisel gelişim sürecini tamamlamamış çocuklarla, onların kişisel gelişimlerine zarar vermeyecek bir eğitim başlatabilmek için gerçekten yetenekli çocukları seçerek Türkiye’nin çoğu başrol oyuncusu, reklam dizi sinema oyuncularını yetiştiriyor.

Bugüne dek, 6 kez çocuk reklam dizi sinema oyunculuğu için seçmeler yaparak eğitim veren Ekoldrama, yüksek katılım sağlayabilmek amacıyla çocuk reklam dizi sinema oyuncu seçmelerini farklı alışveriş merkezlerinde düzenlemektedir.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: