Gelin Adayı Hanife: Hayal kırıklığına uğradım

"Zuhal Topal’la" programına, gelin adayı Hanife’den gelen video damgasını vurdu.

Magazin

Gelin Adayı Hanife: Hayal kırıklığına uğradım Hafta içi her gün Star TV'de yayınlanan "Zuhal Topal’la" programına, Hanife’den gelen video damgasını vurdu.

"Bu gözler neler gördü; ilan-ı aşklar gördü, sarılmalar gördü. Serkan, isteyince yapabiliyormuş bunu gördüm. Bu nedenle ben buraya konuşmaya değil, dinlemeye geldim” diyen gelin adayı Hanife, Serkan’dan beklediği sözleri duyamamıştı.

Sunucu Zuhal Topal, canlı yayında “Hanife’ye ne oldu? Neden hastalandı?” sözlerinin ardından Serkan’ı stüdyoya davet etti. Yakışıklı damat adayı, Hanife’nin gelmediğini öğrenince büyük şaşkınlık yaşadı. “Hanife’nin hasta olduğunu ve bir mesajının olduğunu belirten Zuhal Topal, ekibinden Hanife’den gelen videoyu yayınlamalarını istedi.

Hanife mesajında; “Bugün yokum, çünkü hayal kırıklığına uğradım. Birçok insanı karşıma alarak çıktım oraya geldim. Serkan, kendini affettirecek gibi davranmıyor. Arkadaşlarıyla hayatına devam ediyor. Üzülüyorum, iki gündü uykusuzum. Serkan’ın, ne istediğini bilmediğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

"Hanife’nin ne dediğini anlamadım" diyen Serkan, "Hanife, 'Arkadaşlarıyla hayatına devam ediyor' demiş. Locadan Ediz’in annesi hepimizi iftar yemeğine davet etti. Oraya gittik. Hafta sonu sadece iftar yemeğine gittim. Bana telefon numarasını vermiyor, sosyal medyadan engelimi kaldırmıyor. Bana telafi fırsatı vermiyor. Sonra da 'Serkan’ın, ne istediğini bilmediğini düşünüyorum' diyor, sözleriyle, tepkisini dile getirdi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: