Gelin adayı Hanife, neden başını açtığını açıkladı!

Katıldığı izdivaç programı ile tanınan gelin adayı Hanife Gürdal, tesettüreden çıktığını duyurmuş ve başı açık fotoğraflarını yayınlamıştı. Sosyal medyada olay olan Hanife, başını neden açtığını açıkladı.

Magazin

Gelin adayı Hanife, neden başını açtığını açıkladı! İzdivaç programlarının aranan yüzü Hanife Gürdal, Esra Erol ve Zuhal Topal'ın sunduğu programlara katılmıştı. İzdivaç programlarının yasaklanmasından sonra Gürdal, bir benzin istasyonunda çalışmaya başlamıştı. Son olqarak Hanife, radikal bir karar vererek başını açtı. Bu durumu sosyal medyadan duyuran genç kadın, eleştiri oklarının hedefi haline geldi.

Gelin adayı Hanife Gürdal açıldı! Başörtüsüz pozları sosyal medyayı salladı!

"İSLAMİYETİ ÇOK GÜZEL TEMSİL ETTİM"

Sosyal medya hesabından neden başını açtığını açıklayan Hanife ayrıca eleştirilere de cevap verdi. Hanife konuyla ilgili, "Bugün kendime uzunca sordum ben kimim diye. 'Ben bu giyimim ile mutlu muyum?' diye sordum. Uzunca bu kararı düşündüm. Hayat benim hayatım. Karar benim kararım. Benim ailem komple muhafazakar. Ben kötü örnek olmuyorum. Konu inancımla alakalı değil. Konu daha güzel görünmek değil. İslamiyet çok güzel temsil ettiğimi düşünüyorum. Ben sadece daha fazla tesettürlü kalamayacağımı anladıktan sonra kararımı verdim." ifadelerini kullandı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: