Gelin adayı Hanife'ye gelinlik sürprizi!

Damat adayı Muhammed'in gelin adayı Hanife'ye gelinlik alması Zuhal Topal'ın evlendirme programına damga vurdu.

Magazin

Gelin adayı Hanife'ye gelinlik sürprizi! Serkan için evlendirme programına geri dönen gelin adayı Hanife, başka bir damat adayı olan Muhammed'den sürpriz bir evlenme teklifi almıştı. Muhammed, şimdi de Hanife'ye gelinlik aldı.

Zuhal Topal'ın evlendirme programına Serkan için geri dönen gelin adayı Hanife'ye, geçen günlerde Muhammed evlenme teklifi etmişti. Serkan ile görüşürken başka bir damat adayından Hanife'ye teklif gelince herkes şoke olmuştu. Muhammed bu sefer de Hanife'ye gelinlik alarak büyük bir sürpriz yaptı.

MUHAMMED STÜDYOYA GELİNLİKLE GELDİ
Canlı yayına yine tek başına katılan Hanife, "Ben nasıl olduğumu bilmiyorum. Duygularımı ifade edemiyorum. Ne hissettiğimi bilmiyorum" dedi.

Zuhal Topal, Hanife'ye, "Muhammed nerede biliyor musun?" diye sordu. Muhammed'i hiç görmediğini söyleyen Hanife "Yoksa o da mı gelmedi?" derken, Zuhal Topal ise Muhammed'i stüdyoya davet etti. Stüdyodan içeri elinde gelinlikle giren Muhammed, "Bu gelinlik Hanife'nin hayali. Mutlu olmadın mı Hanife?" sorusunu yöneltti.

Böyle bir şey beklemediğini belirten Hanife, "Bu elbiseyi giymek için insanlardan o kadar laf işittim, hayatıma karışmalarına göz yumdum. Burada daha önce bir arkadaşıma gelmişti ben de ağlamıştım. Şimdi bana geldi" yanıtını verdi.

MUHAMMED CİDDİYETİNİ GÖSTERDİ
Muhammed "Bu gelinlikle birlikte duygularımın ciddiyetini bir defa daha göstermek istedim" dedi. Zuhal Topal, "Hanife, uzun süredir kendisine hissedilen duyguların somut bir şekilde ifade edildiğini görmek istiyordu. Bunlar Hanife'nin beklediği şeyler" şeklinde konuştu.

Hanife, "Bir şeye sahip olmak için uğraşmak önemli. Bugün kalkıp bize kötü şeyler söyleyecek insanlar, önce dönüp kendilerine baksınlar" dedi. Muhammed ise "Ben bu hayatı birileri ne söyler diye yaşamadım. Ben burada her şeyi göze alarak, sana duygularımı açtım. Ben ne istediğimi biliyorum. Bu gelinliği giyerek, yanımda olmanı istiyorum" ifadelerini kullandı.

Sunucu Zuhal Topal, "Sizin arkadaş olarak konuşmaya ihtiyacınız var. Diyaloğu iyi iki insanlarsınız. Biraz yalnız kalıp, konuşun. Tekrar konuşacağız" dedi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: