"Gelin Evi"nde şaşırtan evlilik teklifi!

Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Gelin Evi”’nde haftanın birincisi belli oldu. “Gelin Evi”nin final gününün ev sahibi Yağmur Hanım oldu. Yağmur'un evine giden yarışmacılar her şeyi inceleyerek değerlendirmelerde bulundu.

Magazin

"Gelin Evi"nde şaşırtan evlilik teklifi! “Gelin Evi”nde bu hafta; “28 yaşındaki Seçil Terzi Kurt, 37 yaşındaki Sultan Eke, 22 yaşındaki Şenel Fırtına, 20 yaşındaki Tuana Tümkaya ve 25 yaşındaki Yağmur Hekim” yarışıyor.

GEÇ GELEN EVLİLİK TEKLİFİ!

Yarışmacılardan Seçil Hanım hiç beklemediği bir sürprizle adeta büyük şok yaşadı. Daha önce eşinden çiçek almadığını ve hatta eşinin kendisine hiç evlenme teklif etmediğini söyleyen Seçil Hanım, bu konudaki duygularını dile getirmişti. Bunun üzerine ‘Gelin Evi’ ekibiyle ortak bir plan yapan Seçil Hanım’ın kocası, eşine unutulmaz bir sürpriz yaptı. Eline çiçek ve balon alan Selçuk Bey, eşi Seçil Hanım’a unutulmaz bir evlilik teklifinde bulundu.

HAFTANIN BİRİNCİSİ; SEÇİL HANIM!

Zorlu bir haftanın ardından birinciliği almaya hak kazanan isim Seçil Hanım oldu. Toplamda 26 puan alan Seçil Hanım; büyük ödül olan 5 tam altının ve 5 bileziğin de sahibi oldu.

İşte o anlar:

Video yüklenemedi...


Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: