GELİR TSK VE EMNİYET'E

TV'de Banu Alkan'ın hakaretine maruz kalan Seda Sayan kazandığı tazminatı Polis Teşkilatı ve Mehmetçik Vakfı'na vereceğini açıkladı..

Magazin

GELİR TSK VE EMNİYET'E Önceki akşam özel bir geccede sahne alan şarkıcı Seda Sayan, Polis Teşkilatı ile Mehmetçik Vakfı'na sürpriz yaptı. Ünlü yıldız, kendisine hakaret ettikleri iddiasıyla tazminat davası açtığı sanatçı Lerzan Mutlu, Banu Alkan ve Yeşim Soydan'dan kazandığı toplam 47 bin 500 YTL'yi bu iki kuruma bağışlayacağını açıkladı. Sahneye sevgilisi Onur Şan'la çıkan ünlü yıldız bağışı, parayı tahsil eder etmez yapacağını bildirdi. Ünlü şarkıcıya 47 bin 500 YTL tazminat kazandıran süreç, Lerzan Mutlu'nun TV programında başlamıştı. Programa konuk olan Banu Alkan ve kız kardeşi Seda Sayan'a 'Namert... Şerefsiz... El alemin adamlarının üzerinden elini çek. Yılanlık yapma' diye seslenmişti.

CANLI YAYINDA DUYDU

Bu sözleri canlı yayında duyan Sayan, Lerzan Mutlu, Banu Alkan, kardeşi Bahar Alkan ve Yeşim Soydan'a 100 bin YTL tazminat davası açmıştı. Sanatçıyı haklı bulan İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi hâkimi, Sayan'ın toplam 47 bin 500 YTL tazminat almasına karar vermişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: