GELSELER DE ARTIK BİR ŞEYLER OLSA!

Oyuncu Erkan Petekkaya, ufolara, evrende yaşayan başka canlıların varlıklarına inandığını belirterek 'Gelseler de eğlensek' dedi.

Magazin

GELSELER DE ARTIK BİR ŞEYLER OLSA! Kanaltürk'te Bilal Özcan'ın sunduğu 'Laf Aramızda' programına konuk olan Erkan Petekkaya, ufolarla ilgili fikrinin sorulması üzerine "Ben gözlemlemedim ama inanıyorum" dedi.

Bir süre önce Kumburgaz'da Ufo olduğu iddia edilen bir takım görüntüleri kendisinin de izlediğini belirten Erkan Petekkaya, "Enteresan tabi ama inanıyorum bu koskoca evrende sadece biz yaşıyor olamayız. Bu mümkün değil" diye konuştu.

Bu kadar muhteşem bir evrende mutlaka bir yerlerde başkaları da olabileceğini ifade eden Erkan Petekkaya, dünyayı sanki evrenin bir hücresi gibi düşündüğünü anlatarak "Bana şey gibi geliyor dünya, böyle arabalar yapmışız gidiyoruz vızır vızır . Uçaklar yapmışız uçuyoruz. Böyle sanki bir laboratuvar gibi burası. Biz nasıl hücrelerle oynuyoruz mikroskopta, sanki burayla da böyle oynuyorlar. Birşeyler oluyor yani" şeklinde konuştu.

Erkan Petekkaya, bir gün geleceklerine inandığını da ifade ederek "İlla ki birileri var ve gelecekler yani. Gelseler de bir şeyler olsa. Eğlenceli bir şeyler olsa" dedi.

Televizyon Gazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: