Genç, dinamik, gözlemci yazarlar arıyoruz!

Siz de bir Ayşe Arman veya Ahmet Hakan olabilirsiniz..

Yaşam

Genç, dinamik, gözlemci yazarlar arıyoruz! Ayşe Arman, Hürriyet gazetesine mektupla bir yazı gönderip başvurdu ve zamanın Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök tarafından keşfedildi. Ve zaman içinde kendini geliştirdi, verilen fırsatı iyi değerlendirdi. Şimdi başarılı bir röportaj gazetecisi.

17 yıllık geçmişe sahip olan GECCE.com da; Hayat görüşü olan, olaylara farklı ve tarafsız bakabilen, dünyayı takip eden, yaratıcı, üreten, genç ve dinamik yeni yazarlar arıyor.

Siz de, gündemde olan en güzel konulardan birini seçerek (örnek; Şeyma Subaşı-Acun Ilıcalı’nın şatafatlı evliliği, geçmişi ve geleceği) veya kendi özel ilgi alanınıza göre seçeceğiniz güncel bir konuyu, köşe yazarı edasında yazın ve bize gönderin. İster tek yazı olsun, ister farklı konularda küçük yazılar olsun.

Gönderdiğiniz yazılarınız bizzat deneyimli gazeteci Kenan Erçetingöz tarafından değerlendirilecektir.

İçlerinden en iyileri titizlikle ayrılacak ve yazı sahibi Kenan Erçetingöz’le görüşmek için GECCE.com’a çağırılacaktır.

Kendinizde böyle bir yetenek görüyorsanız ve “gazeteci-yazar” olmak istiyorsanız, yazınızı [email protected] adresine göndererek, resimli CV’nizi de mutlaka ekleyin.

İşe alınma süreci olmadan yazıların hiçbiri yayınlanmayacaktır.

Başvuru tarihi, 30 Eylül gecce 24.00 de sona erecektir.

GECCE.com
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: