GENÇ ERKEK-OLGUN KADIN EVLİLİKLERİ

En son Marıah Carey'nin kendinden 11 yaş genç sevgilisiyle evlenmesi akıllara bu alandaki diğer ünlü isimleri getirdi. Anlaşılan bir kaç yıl sonra bu evlilikler olağan gelecek artık bize.

Magazin

GENÇ ERKEK-OLGUN KADIN EVLİLİKLERİ MARIAH CAREY-NICK CANNONÜnlü şarkıcı Carey, 38 yaşında. Eşi Nick ise ondan 11 yaş küçük.

JENNIFER ANISTON- JOHN MAYERBrad Pitt'ten ayrıldıktan sonra fazla dedikodulara karışmayan güzel oyuncu 39 yaşında. Sevgilisi Mayer ise 30.

KIM CATTRAL- ALAN WYSE'Sex and the City'nin yıldızı Kim tam 51 yaşında. Peki Alan? O da 28 yaşında!

MADONNA- GUY RITCHIE'Guy beni güldürüyor' diyor popun kraliçesi. Aralarında tam 10 yaş fark var. Ama bunca zamandır da evliler.

DEMI MOORE- ASHTON KUTCHERYılların eskitemediği oyuncu Demi Moore 45 yaşında. Genç oyuncu Ashton ise 30.

HALLE BERRY- GABRIEL AUBRYMutsuz bir evlilikten sonra 41 yaşındaki Halle Berry, mutluluğu 32 yaşındaki eşinde buldu. Bu yakınlarda da bir kız çocukları oldu.

EVA LONGORIA- TONY PARKERThe Desperate Housewives'ın sevilen yıldızı Eva 33 yaşında şöhretinin zirvesinde. Basketbolcu eşi Tony ise 25 yaşında.

MARLA MAPLES-ANDY BALDWIN'13 benim uğurlu rakamım' diyen Marla, kendisinden 13 yaş genç, 31 yaşındaki Andy ile gayet mutlu birliktelik yaşıyor.

IVANA TRUMP-ROSSANO RUBICONDI59 yaşındaki zenginler listesindeki İvana 'Bebek bakıcısı olmak, hemşire olmaktan iyidir' anlayışıyla 35 yaşındaki İtalyan aktör ile yakınlarda evlendi.

GEENA DAVIS- REZA JARRAHYŞu anda yedi yıllık evliler. Sinemanın yetenekli oyuncusu Geena bugün 52, eşi 37 yaşındalar.

PINAR ALTUĞ - YAĞMUR ATACANVe bizden bir örnek. Geçtiğimiz günlerde evlenen Pınar ve Yağmur çiftinin arasında 8 yaş fark var.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: