Genç görünmenin sırrı limon!

Cilt bakımı kadınların en çok kafa yordukları ve zaman harcadıkları mevzudur. Bu iş ne kadar ucuza ve kolaya mal olursa o kadar iyidir. Çünkü yaşam içerisinde bizi yoran etkenlerden dolayı daha az yorulmak ama parlak bir cilde de sahip olmak herkesin hayalidir. İşte size limon…

Kadın

Genç görünmenin sırrı limon! Herkesin evinde kolaylıkla bulunan limon kadınların en büyük cilt güzellik malzemesi olabilir. Cildin rengini düzeltirken aynı zamanda erken kırışmasını engelleyen asidi bol bu meyve içerdiği C vitamini ile de cildi besler.

Günlük olarak hiçbir şey katılmasa dahi yarım limonu yüzünüzde gezdirerek uygulayacağınız bu teknikle lekelerden kurtulabilir daha parlak bir cilde kavuşabilirsiniz. İçerdiği asit ile biraz yaksa da herhangi bir zarar vermez. Birçok kadının genç görünmesinin sırrı limonda saklıdır. Tonik ya da temizleyici olarak da görev görebilir. Pahalı cilt maskeleri ve çok zaman alan uğraşların yanı sıra pratik bir cilt güzelleştirme aracıdır. Bir miktar kahve ile karıştırılabilir de.
Cildin ihtiyaç duyduğu en önemli vitaminlerden biri olan C vitamini yüzünüzdeki kırışıklıkları engeller.

Yarım limon dilimini uzun süre kullanabileceğiniz ucuz ve kolay yöntem ile gençleşmeniz mümkün.


YAZI: KAMURAN AKDEMİR

Bunlarda ilginizi çekebilir: