Genç popçu Aleyna Tilki, 17 yaşında!

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, yeni yaşını sosyal medya hesabından duyurdu.

Magazin

Genç popçu Aleyna Tilki, 17 yaşında! Genç popçu Aleyna Tilki, yeni yaşını sosyal medya hesabından duyurdu.

"Cevapsız Çınlama" şarkısıyla büyük çıkış yakalayan Aleyna Tilki, yaşının 18'den küçük olması nedeniyle sık sık gündeme gelmişti.

Müzikteki başarısının yanı sıra adı sık sık polemiklerle de anılan Aleyna Tilki geçtiğimiz günlerde zor günler geçirmişti. Adının zirveye taşınmasında ona en çok yardım eden isim olan Emrah Karaduman saldırıya uğramış ve ölümden dönmüştü. Bu süreçte Emrah Karaduman'ı yalnız bırakmayan Aleyna Tilki yavaş yavaş eski temposuna geri dönüyor.

Genç şarkıcı instagram hesabından yaptığı son paylaşımda yaş gününü ve yeni yaş heyecanını hayranlarına duyurdu. Demet Akalın da Aleyna Tilki'nin doğum gününü sosyal medyadan paylaştığı bir fotoğrafla kutladı.

Daha önce de 3 yaşındaki halini yine instagram hesabından paylaşan Aleyna Tilki, bakışlarının hiç değişmediğini söylüyor. Zaman zaman hayranlarıyla paylaştığı eğlence dolu kareler de yaşı ne olursa olsun onun hala büyümediğini kanıtlar nitelikte. O artık resmen 17 yaşında! ( Doğum tarihi ve yeri 28 Mart 2000 - Konya )

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: