Gençler en çok ne dinliyor?

Müziği genç yaşlı herkes hayatının bir yerinde ilham almak ve enerji toplamak ya da biriktirdiklerini boşaltmak için kullanır. Ancak gençler olgun yaşlardan biraz fazla müzik dinliyorlar diyebiliriz. Yeni nesil dediğimiz jenerasyon ne dinliyor sorusunu araştırdık.

Kültür-Sanat

Gençler en çok ne dinliyor? Yeni nesil en çok Ersay Üner- İki şık şarkısını dinliyor. Bunun hemen peşinde son günlerde iyi bir çıkış yakalayan ve popüler olan Manuş Baba geliyor. Manuş Baba çıktığı günden beri her yaşın trendi haline geldi. Sıralamada Burak King- Yanıyoruz devam ediyor. Simge –Üzülmedin mi de en çok dinlenenler arasında yer alıyor. Oğuzhan Koç – Vermem Seni Ellere ile devam eden bir liste pek çok insanın telefonlarında ve müzik stoklarında yer alıyor.

Müzik ruhun gıdası, yaşamın kaynağı insanın içindekileri atabildiği en iyi alan olunca listeler de sürekli değişse de bazı şarkılar asla popülaritesini yitirmiyor.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: