GENÇLER ONUN ATTIĞI HER ADIMI TAKİP EDİYOR

Müzik dünyasının son keşiflerinden Bedük, 'Gel Aşka' adını verdiği single ile müzik dünyasını coşturuyor.

Magazin

GENÇLER ONUN ATTIĞI HER ADIMI TAKİP EDİYOR Yaptığı farklı müzik tarzı ve klipleri ile her zaman adından söz ettiren Bedük, farkını yaptığı çalışmalarla ortaya koyduğunu söylüyor.


Dans müziğinin Türkiye’deki öncülerinden Bedük, ‘Gel Aşka’ isimli single ile sevenlerinden tam not alıyor. Şarkıları ve farklı klipleri ile beğeni toplayan Bedük, "Müzik dinleyicisi farklılık peşindeydi. Ben bu farklı ortaya çıkarttım. Yaptığım işleri beğenerek takip ediyorlar. Bende bu durumdan çok büyük gururlanıyorum. Yaptığım her işten sonra daha da üstene çıkmak için var gücümle çalışıyorum" diyor. Yaz aylarında çeşitli üniversitelerin bahar şenliklerinde on binlerce kişiye seslenen ve performansıyla büyük ilgi gören Bedük, "Gençler beni takip ediyor. Attığım her adımı izliyorlar. O yüzden dikkatli hareket ediyorum. Güzel işler ile anılmak en büyük derdim" diyor.Türk müzik dinleyicisinin yaptığı müziği kabul ettiğini ve onunla birlikte dans ettiklerini söyleyen Bedük, "Ben bu albümü ve sonrasında single yaparken bana 'Yapma tutmaz' dediler. Ama ben bunun böyle olmayacağını çok iyi biliyordum. Çünkü yaptığım işe çok inanıyordum. Ben insanları coşturan ve eğlendiren bir müzik türü yapıyorum" diyerek insanların eğlenmeye ve dans etmeye ihtiyacı olduğunu söyledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: