Gençleşmenin yeni formülü: Instant Lift Serum

Mutlu yaş alma kavramının doğallığı korunmuş görünüm esasına dayandığı ifade eden Enes Bio Estetik Center’dan Int. Dipl. Kozmetisyen Nesrin Sürer, yaşlanma etkilerini yavaşlatan Argireline etken maddeli "Instant Lift Serum" ve etkilerinden bahsetti.

Kadın

Gençleşmenin yeni formülü: Instant Lift Serum İnsanın kendini mutlu hissetmesi ve keyifli yaş almasının temelinde aynalarla barışık olması ve aynaya baktığında kendini iyi bulması yatıyor. Aynada sizi ilk karşılayan ve ilk yansıyansa yüzünüz yani cildiniz oluyor. Modern zamanın stresinin, çevrenin ve çeşitli etkenlerin izini taşıyan bir cilt...

Mutlu yaş alma kavramının doğallığı korunmuş görünüm esasına dayandığı ifade eden Enes Bio Estetik Center’dan Int. Dipl. Kozmetisyen Nesrin Sürer, yaşlanma etkilerini yavaşlatan Argireline etken maddeli "Instant Lift Serum" ve etkilerinden bahsediyor.

Zamanın yüzdeki etiklerini minimize ediyor

Zamanı durduracak bir teknoloji olmasa da zamanın etkilerini durduracak bir teknoloji mevcut. Nobel ödüllü biyokimyacı Dr. Martin Rodbell’in laboratuvarında Argireline adlı bir etken madde geliştirdiğini vurgulayan Nesrin Sürer; “Bu etken madde sinir hücreleri ile kas hücreleri arasındaki iletişimi durdurmakla görevlidir. Kaslara ulaşan asetikolin miktarı estetik açıdan oldukça önemli, miktar ne kadar yüksekse kasların kasılması da o kadar fazladır. Bunun sonucunda derin kırışıklıklar oluşur. Argireline bu noktada devreye girer. Argireline etken madde, asetikolin salgısını azaltır böylece kaslar gevşer ve kırışıklıklar düzleşir. Kasların kasılması sırasında kırışıklıklar oluşmaz, Argireline etken madde asetikolin salgısını azaltarak sinir uyarısının kaslara gitmesini ve böylece, tıpkı botoks gibi kasın kasılmasını engeller” dedi.

Botoks uygulamasına alternatif yenilik…

Birçok kişinin yaşlanmanın etkilerinden rahatsız olsa da botoks işlemine karşı önyargılı yaklaşabildiğini söyleyen Nesrin Sürer; “Bu noktada botoks uygulamasına alternatif bir yöntem sunan Instant Lift Serum, ağrısız ve acısız bir gençleşme deneyimi sağlıyor. Argireline'in botoksa göre avantajı, iğne ile enjekte edilmeyip cilde sürülmesi ve tabiki en etkilisi "Meso-Myo-Poratation" yöntemiyle cilt altına zerk edilmesidir. Kırışıklık oluşumunu azaltıcı etkisi klinik deneylerle ispatlanmıştır. Deneyler Argireline etken maddeli "Instant Lift Serum" üzerinde yapılmıştır. Cilt için son derece etkileyici bir etken madde olan Argireline, yüz hatları ve mimik kırışıklıkları üzerinde hassasiyetle çalışır. Cilt yaşlanmasını yavaşlatarak ve kırışıklıkların oluşumunu önleyerek, doğal anatomik görüntü korunur” dedi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: