Genco Özak o ünlü diziye dahil oldu!

Star TV'nin başarılı dizisi 'Söz'ün oyuncu kadrosuna ünlü oyuncu Genco Özak da dahil oldu.

Dizi Galeri

Genco Özak o ünlü diziye dahil oldu! Son dönemde pek çok başarılı projedeki performansıyla adından söz ettiren başarılı oyuncu Genco Özak, ‘Söz' dizisine dahil oldu. Özak, sürpriz ve bir o kadar da iddialı bir karakterle seyirci karşısına çıkıyor. Heyecan ve aksiyon dolu hikayesiyle pazartesi akşamlarına damgasını vuran ‘Söz’de Genco Özak, ‘Selim Hayroviç’ karakterine hayat veriyor.

Selim Hayroviç, nam-ı diğer ‘Kopuk’, tam bir görev adamı ve vatan sevdalısı olan eski bir askerdir. Deli dolu, nerde ne yapacağı belli olmayan, kopup gitmeleriyle meşhurdur. Bosna Hersek’te doğmuştur ve Dragan’ın Bosna’da yaptığı katliamda henüz 6 yaşında olan Selim, gözünün önünde bütün ailesinin katledilmesini izlemiştir. Daha çocuk olmasına rağmen o anı, öfkesini ve çaresizliğini unutamamıştır. Çocukken Türk Devleti Selim'e sahip çıkıp okutmuştur. Türkiye’de büyümüş, acılarını burada sarmıştır.


Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu'nun yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı 'SÖZ', 55. bölümüyle 15 Ekim Pazartesi akşamı Star TV'de...

Bunlarda ilginizi çekebilir: