Gerçeği Işıl Reçber açıkladı!

Dün bazı internet sitelerinde "Işıl Reçber'in estetiksiz fotoğrafları" başlığı ile haber olan fotoğrafların oynanmış olduğu ortaya çıktı. Fotoğrafların orijinal hallerini Instagram hesabına yükleyen Işıl Reçber, "Mail aracılığı ile servis edilen ve oynanmış halleri ile yollanan fotoğraflar ve açıklamalar ile kimin nereye varmak istediği kısa süre içerisinde ortaya çıkacaktır" dedi.

Sosyete

Gerçeği Işıl Reçber açıkladı! Dün internet sitelerine Işıl Reçber'e ait olduğu öne sürülen bazı fotoğraflar düştü. "Estetiksiz hali" başlığı ile haberleştirilen o fotoğraflarla ilgili gerçek çok geçmeden ortaya çıktı. Fotoğrafların orijinal hallerini sosyal medya hesaplarından paylaşan Işıl Reçber haberleştirilen o fotoğraflarla oynandığını söyledi.

Işıl Reçber sosyal medyaya şöyle yazdı:

"Bugün basına karşılığı olmayan mail aracılığı ile servis edilen ve oynanmış halleri ile yollanan fotoğraflar ve açıklamalar ile kimin nereye varmak istediği kısa süre içerisinde ortaya çıkacaktır. Avukatım aracılığı ile gereken işlemler baslatılmıştır ve bu isim ortaya çıktığında tüm Türkiye’ye bizzat bizim tarafımızdan açıklanacaktır. Olay kesinlikle estetik olayı değildir bunu takmam bile beni yakın takip eden bilir ki her şeyi zaten canlı canlı açıklar kendi sosyal medyamda da paylaşırım. Olay; hakkımda çok şükür başka bir şey bulunamadığı için buradan planlı ve rahatsızlık vermeye calışmak, kötü niyet ve karalama cabasıdır. Bu tarz kişilere paye veren kuruluş veya hesaplarla ilgili de gereken hukuki işlemler başlatılacaktır. Doğrucu davutluğum ile birilerini rahatsız ettim demek ki. Ama ben aynı benim ve hep doğruyu söylemeye ve doğrunun yanında olmaya devam edeceğim."

İŞTE 1998 YILINA AİT OLAN O FOTOĞRAFLARIN ORİJİNAL HALLERİ:
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: