GERÇEK HAYATTA NEREDE KAIYORLAR?

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran 'Lost' dizisinin ünlü yıldızlarının nerede yaşadıklarını merak ediyor musunuz? In Touch dergisi dizinin fanatik hayranları için Lost'un sevilen karakterlerinin gerçek hayattaki evlerine girdi!..

Magazin

GERÇEK HAYATTA NEREDE KAIYORLAR?
DANIEL DAE KIM

Koreli ünlü aktör Daniel Dae Kim, eşi Mia ve iki çocuğuyla birlikte Hawaii'deki bu evde yaşıyor. Kim, 'Çekimler bitince soluğu Seul'da alıyoruz' diyor. Geleneksel Kore hayatını evlerinde de sürdürdüklerini belirten Mia, 'Adadaki evimiz bir cennet gibi' diyor.

TANIA RAYMONDE

Lost'un genç yıldızlarından Tania Raymonde, gerçek hayatında Los Angeles'ta yaşıyor. Evinin geniş bir kütüphanesi olduğunu belirten genç yıldız, 'Bu odanın direkt terasa açılan bir kapısı var. Burada aradığım huzuru buluyorum ve çok dinleniyorum' şeklinde konuşuyor.

REBECCA MADER

'Los Angeles'taki tüm hayatıma ara verip Hawaii'de yaşamaya başladım' diyen Rebecca Mader, West Hollywood'da oturuyor. İşleri biter bitmez soluğu evinde alan Mader, çiçeklerini çok sevdiğini ve evinin bahçe gibi olduğunu dile getiriyor.

TERRY O'QUINN

Dizinin kadrosuna dahil olduktan sonra eşi Lori ile birlikte Amerika'daki evlerini satıp Hawaii'ye yerleştiler. 'Buradaki hayatım bir rüya gibi diyen' ünlü aktörün evinde bir de havuz bulunuyor. Çiftin Hawaii dışında Baltimore'da da bir evleri var.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: