'Gerçek Kahraman' gösterimine büyük ilgi!

ILS Vision'un yapımcılığında, senaryosunu Murat Özsoy ve Büşra Karahan'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Doğa Can Anafarta'nın üstlendiği, ünlü Youtuber Enes Batur'un başrolleri Ömer Başdoğan, Altan Erkekli ve Damla Arslanalp'le paylaştığı "Gerçek Kahraman" filminin önceki gün Maltepe Park Avm’de gerçekleşen özel gösterimine seyirciler büyük ilgi gösterdi.

Kültür-Sanat

'Gerçek Kahraman' gösterimine büyük ilgi! Enes Batur’un, filmde rol alan Damla Aslanalp, Fatih Yasin, Bilal Hancı, Halil Söyletmez, Burak Güngör ve Baturay Anar ile birlikte katıldığı gösterimde izdiham yaşandı. Avm’yi saatler öncesinden dolduran yaklaşık 3 bin hayranı Enes Batur’u çığlıklarla karşılayarak, fotoğraf çekebilmek için adeta birbirleriyle yarıştı. Gösterim öncesi salonda seyirciyle bir araya gelen ünlü Youtuberlar, gördükleri büyük ilgiye teşekkür ettiler.

Gerçek Kahraman; Enes Batur ve arkadaşlarının gençleri zehirlemeye çalışan bir iş adamına karşı aksiyonu oldukça yüksek bir maceraya atılmalarını konu alıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: