Gerçek sevgiye gerçek hediye Atelier Real Food’da!

The Ritz-Carlton, İstanbul’un “doğadan masaya” konseptli restoranı Atelier Real Food; Anneler Günü’nü “Sunday Brunch” yemeğiyle kutluyor. Roast ve Brunch konseptini bir araya getiren erken öğle yemeğinde 70’ten fazla ürün hem göze hem de damaklara hitap ederken, minik misafirler şeflerin yardımıyla annelerine kekler hazırlayıp hediye edecekler.

Diğer Haberler

Gerçek sevgiye gerçek hediye Atelier Real Food’da! Her şeyin en iyisine lâyık annelerinize unutulmaz bir gün yaşatmak istiyorsanız 8 Mayıs Pazar günü The Ritz-Carlton, İstanbul’un panoramik boğaz manzaralı restoranı Atelier Real Food’da Rotisserie makinesinde yavaşça pişen et çeşitleri, Sushi köşesi, en taze mezeler ile dolu açık büfe, soğuk şarküteri bölümü ve hayır diyemeyeceğiniz tatlılar sizleri bekliyor.

Fransız Şef Andre ve ekibinin hazırlayacağı Brunch menüsü, doğal lezzetlerle dolu bir gün geçirmenizi sağlarken şeflerin çocuklarla birlikte hazırlayacağı sürprizler annelerin gönlünü fethedecek.

Canlı Piyano dinletisi eşliğinde, 11:30-14:30 saatleri arasında servis edilecek Brunch’a katılan minik misafirler elleriyle yaptıkları kekleri annelerine ikram ederken, anneler de mandalina ağaçlarıyla dolu Atelier terasın koltuklarında şehir ve Boğaz manzarasına karşı günün keyfini çıkaracaklar.Anneler Günü Brunch’ında limitsiz yerli içecekler sunulurken, köpüklü şarap ikramının yanı sıra annelere özel %25 indirim de uygulanacak.

Kişi başı: 165 TL
0-5 yaş arası bedelsiz, 6 yaş üzeri 12 yaş’a kadar %50 indirimlidir.
Restaurant Bilgi ve Rezervasyon: 0212 334 41 88


Çünkü anneler en iyi bakımı hak eder!

Anneler Günü yaklaşırken, içinizi ne hediye alacağınızın telaşı sarıyorsa, Annenizin güzelliğine güzellik katacak cilt bakımları, tüm yorgunluğunu üzerinden alacak masaj ve bakım deneyimleriyle The Ritz-Carlton Spa’dan farklı bir hediye verebilirsiniz üstelik annenize satın alacağınız herhangi bir bakım karşılığında, birlikte geçireceginiz günü The Ritz-Carlton Spa günlük kullanımı olarak biz de size hediye ediyoruz.

*Spa kullanımı geçerli alanlar; sauna, buhar, havuz ve fitness center, sürpriz Spa ikramları ve o güne özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir: