'GEREKİRSE ESTETİK YAPTIRIM'

MÜZİK DÜNYASININ YENİ YILDIZI 20 YAŞINDAKİ RİHANNA, GÜZELLİK SIRLARINI HAYRANLARIYLA PAYLAŞTI..

Magazin

'GEREKİRSE ESTETİK YAPTIRIM' 20 yaşındaki genç şarkıcı sürekli formda kalmasının sırrını fabolous.com adlı internet sitesine açıkladı.

Sitenin muhabirinin sorularını yanıtlayan Rihanna, formunu korumak için düzenli olarak egzersiz yaptığını açıkladı.

'Çok sıkı çalışıyorum. Özelllikle de koşu bandındaki egzersizlerimi hiç aksatmıyorum' diyen Rihanna 'Spor hocam, uzun turnelere gittiğimde benimle birlikte geliyor. Sözün kısası nereye gidersek gidelim bu çalışma tempomuzu hiç aksatmıyoruz' dedi.

Vücudunda en sevdiği yerin kalçaları olduğunu söyleyern Rihanna 'Onların güzelliğinin kaybolmaması için de elimden geleni yapıyorum. Çünkü ancak bu şekilde giydiğim giysiler daha güzel görünüyor' diye konuştu. Rihanna en beğenmediği yerin ise bacakları olduğunu sözlerine ekledi.

Beslenmesine de çok dikkat ettiğini özellikle de karbonhidratlardan uzak durmaya çalıştığını söyleyen Rihanna 'Genellikle 3 saatte bir hafif öğünler tercih ediyorum. Ama bazen çalışma yoğunluğundan günde sadece bir ya da iki kez yemek yediğim de oluyor' dedi.

Sabahları sıcak suya bir kaç damla limon damlatıp içtiğini söyleyen genç şarkıcı, kahvaltıda yumurta akı ve ananas yediğini, öğle ve akşam yemeklerinde ise balık tercih ettiğini söyledi.

Sebzelerden nefret ettiğini söyleyen Rihanna 'Ama bunların vücudum için gerekli olduğunu biliyorum ve yemek için kendimi zorluyorum' diye konuştu.

Estetik ameliyat geçirmediğini ileri süren Rihanna 'Ama gelecekte bu konudaki fikirlerim değişebilir. Eğer göğüslerim sarkarsa düzelttirebilirim. Ama önümüzdeki 20 ya da 25 yıl boyunca olabildiğince doğal kalmaya çalışacağım ' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: