Gigi Hadid eleştirilere daha fazla dayanamadı!

Gigi Hadid, gelen eleştiriler karşısında daha fazla sessiz kalamayıp sosyal medya hesabından isyan etti.

Dünya Magazin

Gigi Hadid eleştirilere daha fazla dayanamadı! Dünyanın en çok kazanan modellerinden Gigi Hadid, günlük stilinin sadeliği konusunda eleştiriliyordu. Güzel model, bu eleştirilere daha fazla sessiz kalamadı. Twitter'dan yaptığı paylaşımla stilini 'yeterince seksi bulmayanları' taşa tuttu. İşte o açıklama...

"Sokakta dolaşmaya sizin onayınıza göre çıkmıyorum. Gerçek olmayan beklentileriniz ve yeterince seksi olmamam hakkında gelen küçük şikayetleriniz giyim tarzımı değiştirmeyecek. Hepiniz kadınları güçlendirmekten bahsediyorsunuz. Ben tenini gösteren- göstermeyen tüm kadınları destekliyorum. Bu bir seçim. İstediğim gibi giyiniyorum ve kendimi seksi hissediyorum. Bu stilistle alakalı değil, bu kendimi nasıl ifade etmeyi seçtiğimle alakalı. Sizin fikriniz bunu değiştirmeyecek. Böyle düşünenler, kendi enerjinize ve sevdiğiniz stile odaklanmalısınız"
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: