Gigi Hadid ve Kendall Jenner...

Gigig Hadid ve Kendall Jenner hakkındaki bir gerçek, henüz resmi açıklamayla yapılmasa da Instagram mesajıyla ortaya çıktı. Moda dünyasının iki ünlü ismi Hadid ve Jenner, Victoria's Secret defilesinde bir kez daha kanatlarını takacak.

Dünya Magazin

Gigi Hadid ve Kendall Jenner... Yılın en gösterişli moda olayı Victoria's Secret defilesine haftalar kala taşlar da yavaş yavaş yerine oturuyor. Bu kez haber firmanın kendisinden değil, bambaşka bir yerden geldi.

Defilenin ayakkabı sorumlusu Brian Atwood, Instagram hesabında Gigi Hadid ve Kendall Jenner'ın bir fotoğrafını paylaşarak "Bir aydan daha az bir zaman kaldı. Hadi yapalım şun" notunu düştü. Atwood, postunda Gigi Hadid ile Kendall Jenner'ı da etiketledi. Bu paylaşım da iki ünlü modelin bir kez daha Victoria's Secret defilesinde görev alacağını ortaya çıkarmış oldu.


Gigi Hadid daha önce 2016 ve 2016'da aynı firmanın defilesine çıkmıştı. Kendall Jenner da aynı defilelerde podyumda yerini almıştı. Bu yılın defilesi önümüzdeki ay New York'ta yapılacak.

Gigi Hadid:

Gigi Hadid: "Ben de dolgun kalçalarım olsun isterdim"Kendall Jenner eski sevgililerin peşini bırakmamış!

Kendall Jenner eski sevgililerin peşini bırakmamış!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: