Gigi Hadid ve Zayn Malik'ten Kurban Bayramı kutlaması!

Filistin kökenli bir babası olan dünyaca ünlü model Gigi Hadid, Pakistan asıllı sevgilisi Zayn Malik’in ailesini Kurban Bayramı’nda ziyaret etti.

Dünya Magazin

Gigi Hadid ve Zayn Malik'ten Kurban Bayramı kutlaması! ABD'li model Gigi Hadid, üç yıllık sevgilisi olan Zayn Malik’in ailesini Kurban Bayramı'nda ziyarette bulundu. Malik'in kız kardeşi Waliyha Azad, ziyareti Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla "Kurban Bayramı mübarek olsun" notuyla paylaştı. Fotoğraflarda Waliyha Azad, Zayn Malik ve Gigi Hadid'in yanı sıra Malik'in annesi Trisha Malik de yer aldı.


Gigi Hadid ile Zayn Malik barıştı!

Gigi Hadid ile Zayn Malik barıştı!Kurban Bayramı'nı Filistin kökenli bir babası olan dünyaca ünlü model Gigi Hadid, Pakistan asıllı sevgilisi Zayn Malik ile birlikte “kurta” adı verilen Pakistan’a ait geleneksel kıyafetler giyerek kutladı. Malik, daha önce verdiği bir röportajda, “İbadetlerimi düzenli olarak yerine getiremesem de İslam inancıyla yetiştirildim. Bu yüzden inancım her zaman benimle beraber var olacak. Ancak ben sadece benim. Dini inancım ya da kültürel kökenimle tanımlanmak istemiyorum” İfadelerini kullanmıştı.

Evlilik teklifi!

Evlilik teklifi!Gigi'nin mottosu!

Gigi'nin mottosu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: