Gigi Hadid'e dava şoku!

Bir paparazzi, çektiği fotoğrafı Instagram'dan izinsiz paylaştığı gerekçesiyle ünlü model Gigi Hadid'e dava açtı.

Dünya Magazin

Gigi Hadid'e dava şoku! Dünyaca ünlü model Gigi Hadid, bir paparazzi tarafından çekilen fotoğrafını Instagram hesabında paylaşınca başına iş aldı. Hadid, fotoğrafı izinsiz ve isimsiz paylaştığı gerekçesiyle dava edildi. Ünlü model, bu karara sosyal medya hesabı üzerinden tepki gösterdi ve şu sözleri not düştü:

"Menajerimden son paylaştığım (sonra silmek zorunda kaldığım) fotoğraf nedeniyle resmen dava edildiğimi öğrendim. Bu fotoğraf bir etkinliğe giderken sokakta çekilmiş bir paparazzi fotoğrafımdı. Bu insanlar bizim üzerimizden her gün para kazanıyor. Tek kuruş vermeden. Sabah akşam peşimizdeler. Ve şimdi Twitter’da bulduğum, altında kimin çektiği yazmayan bir fotoğraf için bana dava açıldı. Ki koyduğu fotoğraf için ajanslardan zaten ödemesini almıştı. Bu absürt. Bu insan bana mesaj atmış olsaydı çektiği fotoğrafın altına ismini yazardım. Paparazzi, bu sözüm sana: Bir çizgi var, bizler insanız."

Gigi Hadid:

Gigi Hadid: "Ben de dolgun kalçalarım olsun isterdim"Gigi gelin oldu!

Gigi gelin oldu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: