GİOVANNİ MÖNÜSÜNÜ YENİLEDİ!

Mönüsünde 34 çeşit pizzanın yanında, İtalyan lezzetleri ile hazırlanmış başlangıç tabakları, özel soslu makarna ve salatalar, et yemekleri ve tatlılara da yer veren giovanni, bu değişiklikle müdavim kitlesini arttırarak Etiler'in İtalyan'ı olmaya hak kazanıyor.

Magazin

GİOVANNİ MÖNÜSÜNÜ YENİLEDİ!

Giovanni mönüsünü zenginleştirerek Etiler'in İtalyan'ı oldu...

Gerçek İtalyan pizzası lezzetini müşterileri ile buluşturarak beğeni toplayan giovanni, mönüsünü daha da genişleterek İtalyan Mutfağının en seçkin örneklerini de müşterilerine sunmaya başladı. Mönüsünde 34 çeşit pizzanın yanında, İtalyan lezzetleri ile hazırlanmış başlangıç tabakları, özel soslu makarna ve salatalar, et yemekleri ve tatlılara da yer veren giovanni, bu değişiklikle müdavim kitlesini arttırarak Etiler'in İtalyan'ı olmaya hak kazanıyor.

The North Shield Etiler'in de sahibi olan Etiler Grup tarafından İtalyan Pizza Restoranı olarak hizmete başlayan giovanni, mönüsünde yaptığı değişiklikle İtalyan mutfağının en güzel örneklerini de mönüsüne ekledi. Taş fırında odun ateşinde, taze domates sosu ve farklı malzemelerle pişirerek müşterilerine sunduğu ince, çıtır çıtır kenarlı gerçek İtalyan pizzalarının yanında yine İtalya'dan alınan sos ve tariflerle hazırlanan makarnalar, bol yeşillik ve farklı lezzetlerle zenginleştirilen salata ve et yemeklerini de sunmaya başlayan giovanni, İtalyan mutfağında da kendini kanıtladı.

Mönüsündeki değişiklikle birlikte paket servise de bu mönüyü yansıtan giovanni'den dilerseniz telefon ile dilerseniz internet üzerinden sipariş verebilirsiniz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: