Gisele Bündchen'den şaşırtan açıklamalar!

Dünyanın en mükemmel çiftlerinden biri olarak gösterilen manken Gisele Bündchen ile Amerikan futbolcusu Tom Brady’nin ilişkisinde flaş bir detay ortaya çıktı.

Dünya Magazin

Gisele Bündchen'den şaşırtan açıklamalar! Brezilyalı model Gisele Bündchen, 'Lessons: My Path to a Meaningful Life' adlı biyografi kitabında hayatına dair bugüne kadar ortaya çıkmayan detayları yazdı. Ünlü model, Tom Brady ile henüz iki aylık sevgili oldukları dönemde, NFL takımı oyuncusunun eski sevgilisinin hamile olduğunu öğrenince yaşadıklarını anlattı.

Gisele Bündchen, “İlişkimiz iki aylıkken Tom bana eski kız arkadaşının hamile olduğunu söyledi. Sonraki günlerde haber her yere yayılmıştı. Dünyamın başıma yıkıldığını hissettim” dedi.

Tom Brady ile oyuncu Bridget Moynahan, Aralık 2006’da ayrılmadan önce iki yıl ilişki yaşamıştı. Tom Brady ise ayrılır ayrılmaz Gisele Bündchen ile sevgili olmuştu. Moynahan, oğlu Jack’i Ağustos 2007’de dünyaya getirdi. Bündchen, ise Moynahan’ın hamilelik olayı için “Kolay zamanlar değildi” şeklinde dile getirdi.

38 yaşındaki manken, Jack’in dünyaya gelmesinin, Tom Brady ile bir aile kurmak için kendisine ilham verdiğini açıkladı. Bündchen ve Brady 2009 yılında evlendi ve 8 yaşında Benjamin ve 5 yaşında Vivian adlı iki çocukları var.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: