Gizem Karaca karantinada organik tarıma başladı

Oyuncu Gizem Karaca 2017 yılında Kemal Ekmekçi ile nikah masasına oturmuş ve İzmir'e yerleşmişti...Karantina günlerini evinde geçiren oyuncu Gizem Karaca, kendisini bahçe işlerine verdi.

Magazin

Gizem Karaca karantinada organik tarıma başladı 3 yıl önce Kemal Ekmekçi ile dünyaevine giren oyuncu Gizem Karaca, evlendikten sonra İzmir'e yerleşmişti. Şimdilerde karantina günlerini evde geçiren Karaca, kendisini bahçe işlerine verdi. Organik tarıma başlayan Karaca, "Hem sağlıklı ürünler tüketiyorum, hem de karantina günlerinde bahçe ile uğraşarak zaman geçiriyorum" dedi.

Gizem Karaca'nın küvet pozu olay oldu!

Gizem Karaca'nın küvet pozu olay oldu!
Meğer Gizem Karaca partner beğenmemiş!

Meğer Gizem Karaca partner beğenmemiş!Geçtiğimiz günlerde bahçesine domates, biber, patlıcan eken ünlü oyuncuyu köpeği de yalnız bırakmadı. Fidelerini ektikten sonra yorulan Karaca, "Her şeyin organiğini yemek güzel ancak emek sarf etmeden olmuyor" yorumunu yaptı. Gizem Karaca, bahçesinin ilk mahsülü olan çilekleri de topladı.

Gizem Karaca'dan sürpriz geri dönüş!

Gizem Karaca'dan sürpriz geri dönüş!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: