Gizem Karaca: Seni seviyorum adamım!

Bir süredir sosyal medyada, fanlarının ortak açtığı sayfalarda birbirine yakıştırdıkları, aynı projede yer almaları heyecanla beklenen Gizem Karaca ve Barış Kılıç’ın yolları nihayet buluştu!

Magazin

Gizem Karaca: Seni seviyorum adamım! Gizem Karaca ve Barış Kılıç’ın, Türk fanlarının yanı sıra, bir kısmı Azerbaycanlı ve Arap izleyiciler tarafından açılmış 20’yi aşkın fan sayfası bulunuyor! Ve tüm bu sayfalarda, iki ünlü ismin birlikte bir projede yer almaları isteniyor.
Durumdan hiç haberi olmayan yapım şirketi VTR Production, geçtiğimiz aylarda sinema filmi projesini ayrı ayrı bu isimlere götürdü. Bir romantik komedi olan “Seni Seviyorum Adamım”, tam da fanlarının hayal ettiği gibi bir hikayede Karaca ve Kılıç’ı birararaya getirmiş oldu!

BARIŞ KILIÇ’TAN FANLARINA TEŞEKKÜR NOTU!
Çekimleri Kıbrıs’ta gerçekleşen filmde Barış Kılıç, hayattan ve mesleğinden vazgeçmiş olan ‘Berk’ karakterini canlandırıyor. Gizem Karaca ise, ‘Berk’in ansızın yaşamına giren genç, şımarık ve hayat dolu bir kişiliğe sahip ‘Ezel’ rolüyle karşımıza çıkacak. Film; Berk’in, Ezel’le yeniden varoluşunu ve aralarında alevlenen aşkı konu alıyor.
Çekimler boyunca fanlar Kılıç ve Karaca ikilisini yalnız bırakmayarak, sosyal medyadan devamlı destek oldular. Çekimlerin bitmesinin ardından Barış Kılıç da kendi instagram hesabından “Sevgili Azerbaycanlı ve Arap fanlar, sevginiz ve desteğiniz için teşekkürler.” notunu paylaştı!

“Seni Seviyorum Adamım” şimdi vizyona girmek için gün sayıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: