Gizem Karaca: “Suçsuzluğum ortaya çıkacak!”

'Uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezası kararı verilen oyuncu Gizem Karaca, "Suçsuzluğum ortaya çıkacak" şeklinde konuştu.

Magazin

Gizem Karaca: “Suçsuzluğum ortaya çıkacak!” 2011'de Miss Turkey'de ikinci olan, ardından oyunculuğa adım atan Gizem Karaca, uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezası aldı.

Karaca, uyuşturucu davasıyla ilgili açıklama yaptı.

Gizem Karaca cezaya itiraz etti!

Gizem Karaca cezaya itiraz etti! "Gençlik hatasıydı"Hapis cezasına çarptırılan 25 yaşındaki Gizem Karaca, "Mutlu bir insanım. Biraz Pollyannacı’yım belki. Her şeyden keyif almaya bakıyorum. Çok şükür şu an işimde ve hayatımda mutluyum. Keyfimi bozacak bir şey yok. İnsanlara da yansıttığım o" sözlerini dile getirdi.

Karaca, hapis cezasıyla ilgili olarak ise, " Türk adaletine güveniyorum, bu dosyayla ilgili suçsuzluğum ortaya çıkacak. Devam eden bir yargılamada konuşmam doğru olmaz, zira benim bile bilmediğim, dosyada olmayan şeyler basında çıkıyor, ben de oradan takip ediyorum" dedi.

Gizem Karaca ilk kez konuştu!

Gizem Karaca ilk kez konuştu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: