Gizem Karaca'dan yardım çağrısı!

Uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Gizem Karaca'nın çok sevdiği köpeği kayboldu. Karaca, sosyal medyadan yardım çağrısında bulundu.

Magazin

Gizem Karaca'dan yardım çağrısı! Geçtiğimiz haftalarda kedisi Kaju'yu kaybeden ve sonra bir araç tarafında ezilerek öldürüldüğünü duyuran Gizem Karaca'nın bu kez de köpeği Kito kayboldu. Kedisinin ölümüyle büyük üzüntü yaşayan güzel oyuncu, yaptığı paylaşımla takipçilerinden yardım istedi. Karaca, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Gizem Karaca'yı sevindiren karar!

Gizem Karaca'yı sevindiren karar!"Golden Retriever cinsi oğlumuz Kito kayıp. 21.06.2019 tarihinde sabah evden kaçmış. Çok uysal, hiç saldırgan değil. Çağırsanız hemen gelir. Üstünde mavi tasması var. Görürseniz lütfen bize ulaşın. Arka arkaya başıma gelen şanssızlık, gerçekten inanamıyorum.

Bu sabah ece tadilat için gelen kişiler bahçe kapısını açık bırakmış o da kaçmış. Kaju'dan sonra Kito'ya bir şey olmasını kaldıramam. Lütfen paylaşın, yayın. Sahil evleri civarlarında gören duyan varsa bana mesaj atın lütfen..."

Ünlülerin uyuşturucu davasında son karar!

Ünlülerin uyuşturucu davasında son karar!
Gizem Karaca'dan 'sıfır makyaj' paylaşımı!

Gizem Karaca'dan 'sıfır makyaj' paylaşımı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: