GİZEM SOYSALLI KONUŞTU

Ergenç'in eski eşi Gizem Soysallı 'Halit ile Bergüzar Korel arasında gerçekten bir ilişki olsaydı, evliliğimiz 1.5 yıl sürmezdi' dedi..

Magazin

GİZEM SOYSALLI KONUŞTU Ünlü oyuncu Halit Ergenç'le evlendikten bir buçuk yıl sonra boşanan İzmirli Gizem Soysallı, ilk kez konuştu. Soysallı, eşinin 'Binbir Gecce' adlı dizideki rol arkadaşı Bergüzar Korel'le yakınlığı yüzünden kendisinden ayrıldığı iddiasını reddetti. Soysallı 'Hakkımda konuşulan hiçbir şey gerçeği yansıtmıyor. Benim oyunculukla ilgili durumum Halit ile birlikte başlamadı; 15 yıldır amatörce oyunculuk yapıyorum' dedi. Kariyerine oyuncu olarak devam etmek istediğini söyleyen Gizem Soysallı, şöyle devam etti: 'Eğer iddia edildiği gibi Halit ile Bergüzar arasında bir ilişki olmuş olsa, bu evlilik bir buçuk yıl sürmezdi. Halit ile boşanmamızın nedeni bize özel ve aile içinde kalmasını istiyoruz.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: