GİZEM VE HAKAN'IN AŞKI GÜN GEÇTİKÇE BÜYÜYOR!

“Var mısın Yok musun” yarışmasında tanıştılar, “Survivor” adasında evlenmeye karar verdiler. Nikah defterine imzalar ise geçen ay atıldı. Hakan Hatipoğlu-Gizem Akın çifti şu sıralar Bodrum’da balayında... Ama düğün öncesi Olala Magazine dergisiyle buluştular ve kameralar önünde filizlenen bu romantik aşkın hikayesini anlattılar.

Magazin

GİZEM VE HAKAN'IN AŞKI GÜN GEÇTİKÇE BÜYÜYOR! “Var mısın Yok musun”da altı ay boyunca yan yanaydılar. Bu süreçte aralarında sağlam bir dostluk kuruldu. Ayrılık zamanı gelip çattığında ise durumda bir gariplik olduğunu fark ettiler. Olması gerekenden çok daha üzgündüler. Bu üzüntünün tek nedeni yarışmanın bitmesi olamazdı.
O günleri hatırlayıp da “Bu kadar üzülmem normal değildi, sebebi Gizem’in yanından ayrılacak olmammış, o an anladım” derken Hakan’ın hâlâ gözleri parlıyor.
Çift, ilişkilerinin başlamasından kısa süre sonra gelen “Survivor” teklifine de birlikte yine macera dolu bir yola çıkacakları için “evet” demiş. Hakan’ın kameraların çekmediği bir anda tamamen spontane gelişen “evlenme teklifi”yle de hayatlarını birleştirmeye karar vermişler.

Sosyal paylaşım sitelerinde binlerce fanı bulunan Hatipoğlu ve Akın, bu ilgiden çok memnun. “Genç kesim bizi kendine örnek alıyor, Gizem’in tarzını ve benim yaptıklarımı çok yakından takip ediyorlar. Bu da ister istemez omuzlarımıza bir sorumluluk yüklüyor. Bunun için, attığımız her adıma, yaptıklarımıza dikkat ediyoruz” diyor Hatipoğlu...

Birlikte yapmaktan en çok zevk aldıkları şeyse tatil... Akın, ortak zevkleri sorulunca şu yanıtı veriyor: “ıkimiz de tatil yapmaya bayılıyoruz, çünkü yaz mevsimini seviyoruz. Ayrıca bizi yakından takip edenler bilirler, fotoğraf çekmekten vazgeçemeyiz. Hakan’la bu konuda çok iyi anlaşıyoruz. Genelde erkekler pek sevmez ama ben bu konuda şanslıyım. Asansörde sekizinci kata çıkana kadar sekiz kare fotoğraf çekiyoruz, diyebilirim. Çocuklarımıza göstereceğimiz zengin bir arşivimiz var.”

Gizem ve Hakan ile vakit geçirdiğinizde susup oturma gibi bir şansınız yok. Enerjileri ve verdikleri elektrik o kadar fazla ki insanın içi açılıyor. Bu güzel çiftin çocukları ne kadar şanslı olacak diye düşünürken konu tam da oraya geliyor:

“Çocuğumuz için bir video bile çektik Panama’da. Ona videoda ben babanım, bu da annen diye özel bir şeyler anlattık. Annesi ve babasının oradayken nasıl olduğunu görsün, o havayı o da bilsin istedik.”

Yarışmadan önce Gizem’e “Ne olursa olsun son ikiye senin kutunla gideceğim” demiştim ve büyük ödül de onun kutusundaydı. Bu bile bizim hikayemizde bir işaretti benim için” diyor Hakan Hatipoğlu. Katıldığı yarışmalardan sonra ekrandan kopmayan ve televizyonda kariyer yapmayı seçen Hatipoğlu, şimdilerde “Behzat Ç.” dizisinde oynuyor ve bir spor programı sunuyor. Bilgi Üniversitesi’nden bu yıl mezun olan Akın da aynı şekilde içine sinecek bir proje olduğunda şansını televizyonda denemek niyetinde...

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: