GİZLİ SEVGİLİDEN PAPATYA SÜRPRİZİ

'Popstar Alaturka'nın yeni dönemi başladı. Geçen hafta eşi Armağan Uzun'dan boşanan jüri üyesi Bülent Ersoy'a gelen papatyalar geceye damgasını vurdu..

Magazin

GİZLİ SEVGİLİDEN PAPATYA SÜRPRİZİ Orhan Gencebay, Bülent Ersoy, Ebru Gündeş ve Armağan Çağlayan'dan oluşan jüri ve Osmantan Erkır'ın sunucusu olduğu 'Popstar Alaturka' yeni sezonuna önceki gece start verdi.

REYTİNG İÇİN Mİ?
Canlı yayınlanan programa; Bülent Ersoy'a kimliği belirsiz bir kişiden gelen papatyalar ve bu papatyaların programın reytingini artırmak için gönderildiği tartışmaları damga vurdu. Geçen hafta eşi Armağan Uzun'dan boşanan Bülent Ersoy'un 'Yeni bir aşk heyecanı yaşıyorum' sözleri ise kafaları karıştırdı. Kendisine çiçek gönderilmemesinden yakınan Ebru Gündeş ile sevgilisi Osmantan Erkır arasındaki diyalog izleyenleri güldürdü. Gündeş'in attığı kırmızı gülü havada yakalayan Erkır ceketinin iç cebine koydu ve 'Bu çiçeği kalbimin olduğu yerde saklıyorum' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: