Gliss'ten anlamlı proje...

Geçtiğimiz günlerde yeni Magnificent Strength Serisi’ni “Saçlarım Yeter” sloganı kapsamında marka yüzü ve güzel oyuncu Gökçe Bahadır'la tanıtan Gliss, şimdi de anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor. İstanbul Kültür Üniversitesi ve Türkiye’nin önde gelen kişisel bakım ürünleri zincirlerinden Watsons’ın iş birliği ile hayata geçen “Gliss ile Desteğin Yeter, Hayallere Güç Ver” projesine; Ayşe Kucuroğlu, Aslışah Alkoçlar, Ayşe Tolga, Başak Dizer Tatlıtuğ ve Yasemin Özilhan gibi isimler de destek veriyor. Proje geride bıraktığımız Dünya Kadınlar Günü'nde gerçekleşen bir davetle duyuruldu.

Kadın

Gliss'ten anlamlı proje... “Gliss ile Desteğin Yeter, Hayallere Güç Ver” projesi; genç kızlarımızı hayal kurmaya teşvik etmek ve girişimcilik konusunda onlara cesaret vermek üzere harekete geçiyor. Bu amaçla İstanbul Kültür Üniversitesi’nde “Yaratıcı İş Fikirleri” konulu bir yarışma düzenleyecek olan Gliss, birincilere ise sermaye desteği verecek. Ayşe Kucuroğlu, Aslışah Alkoçlar, Ayşe Tolga, Başak Dizer Tatlıtuğ ve Yasemin Özilhan tarafından hazırlanan saç küpelerinin içinde bulunduğu özel Gliss ürün setlerinin satışından elde edilen gelirin bir kısmı da projeye aktarılacak. Proje için hazırlanan saç küpesi hediyeli Gliss ürün setleri, sadece Watsons mağazalarında satışa sunulacak.Projenin tanıtımı Dünya Kadınlar Günü’nde yapıldı…

Türk Henkel Pazarlama Direktörü Pınar Akıskalıoğlu’nun konuşması ile başlayan organizasyon, Türk Henkel Saç Bakım Kategorisi Müdürü Barış Erdoğan’ın projeyi anlattığı konuşması ile devam etti. Sonrasında İstanbul Kültür Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Durmuş Dündar, Watsons Türkiye Genel Müdür Yardımcısı ve Ticaret Direktörü Mete Yurddaş veTürk Henkel Yürütme Kurulu Başkanı Hasan Alemdar kürsüye gelerek proje ile ilgili görüşlerini aktardı. Organizasyon;Ayşe Kucuroğlu, Aslışah Alkoçlar, Ayşe Tolga, Başak Dizer Tatlıtuğ ve Yasemin Özilhan gibi projeye destek veren isimlere plaketlerinin takdim edilmesi ile sona erdi.
Bunlarda ilginizi çekebilir: