Godiva 2014 Yılbaşı Koleksiyonu!

Godiva 2014 Yılbaşı Koleksiyonu, en çarpıcı hediye alternatiflerini sunuyor!

Diğer Haberler

Godiva 2014 Yılbaşı Koleksiyonu! Godiva 2014 Yılbaşı Koleksiyonu,
en çarpıcı hediye alternatiflerini sunuyor

Godiva’nın “Make it Magical” konsepti altında yaratılan 2014 Yılbaşı Koleksiyonu mağazalarda yerini aldı. Yılbaşına özel olarak tasarlanan Signature, Delicate ve Novelty isimli koleksiyonlar, değişik hediye seçenekleri sunuyor.
1926’dan bu yana çikolata ile lüksü buluşturan Godiva, bu yıl da yeni yıla özel hazırlanan koleksiyonları ile çikolataseverlere ayrı bir dünya sunuyor. 2014 yılbaşı için özel olarak tasarlanan Signature, Delicate ve Novelty Koleksiyonları bütün sevdikleriniz için çarpıcı ve lezzetli hediye seçenekleri sunuyor.


Signature Koleksiyonu, Swarovski taşlı ve şık püsküllü, özel kadife kutusu ile bütün dikkatleri çekiyor. Sınırlı sayıda üretilen bu koleksiyon özel dostluklarınız için unutulmaz bir hediye olacak. 2014 trendlerini yılbaşı sepetlerimize taşıdığımız Delicate Koleksiyonumuz, yeni yılın simgesi kırmızı rengine, altın Godiva deseniyle ışıltı katan ve özenle tasarlanmış elips formunda veya geri kadife kaplı silindir formunda karşınıza çıkıyor. Sezonun kutlama ruhunu yansıtan Novelty Koleksiyonu ise, aileniz ve dostlarınızla paylaşabilmeniz için çok şık seçenekler sunuyor.


Özel sepeti, takvim şeklinde hazırlanan çikolata kutusu gibi sürprizleriyle yeni yıla neşe katacak hediye seçenekleri sunan Novelty Koleksiyonu, yeni yılın coşkusunu yansıtan, kişiye özel hediye almak isteyenler için bire bir. Tüm yeni yıl koleksiyonları isteğiniz doğrultusunda püskül, tül ve saten kurdele ile kendinize has şekilde süsleyebilirsiniz.
Godiva trüf ve pralinleri eşsiz lezzetleri ve sunumlarıyla, yeni yılda da sevdikleriniz, aileniz, dostlarınız ve iş ortaklarınızla paylaşabileceğiniz en mükemmel hediye olmaya, bu özel günü eşsiz kılmaya devam ediyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: