Godiva ünlü tenisçiyi marka yüzü yaptı

Godiva’nın yeni marka yüzü ünlü tenisçi Caroline Wozniacki oldu.

Diğer Haberler

Godiva ünlü tenisçiyi marka yüzü yaptı Godiva global marka elçisi olarak kortların yıldız ismi Caroline Wozniacki ile anlaştı.

Premium çikolatada dünya lideri olan Godiva, kusursuz ve kaliteli çikolataları için aynı değerleri sembolize eden Wozniacki ile tanıtım çalışmalarına devam edecek.

Eşsiz tasarımı ve özel lezzetleri ile Premium çikolata kategorisinde dünya lideri Godiva, global marka yüzü olarak Caroline Wozniacki ile yola devam edecek.


Caroline Wozniacki’nin katılımıyla New York eyaletinin Manhattan şehrindeki 5.Cadde’de yer alan Godiva mağazasında düzenlenen basın toplantısında konuşan Godiva CEO’su Mohamed Elsarky; "Bu çok heyecanlı bir işbirliği olacak. Wozniacki’nin marka değerlerimizi en iyi şekilde temsil edeceğini düşünüyoruz; o da kendi alanında bir kusursuzluk örneği" dedi.

Wozniacki, Godiva’nın 80 ülkede yer alan 500 mağazasında reklam yüzü olarak çikolata tutkunları ile farklı kampanyalar aracılığı ile buluşuyor olacak.

Tanıtım kampanyalarında alanında ses getiren isimlerle çalışan Godiva bugüne kadar aralarında Blake Lively, Brooke Shields ve Drew Barrymore gibi isimlerin olduğu ünlülerle işbirliği yapmıştı.Godiva Hakkında:

Godiva markası 1926 yılında Joseph Draps tarafından Belçika'da kurulduğundan bu yana, dünyanın en prestijli çikolata markalarından biri olmuştur. Özel formülü, kullanılan doğal hammaddelerin tazeliği ve yetenekli çikolata uzmanları tarafından yapılması; Godiva çikolatalarının kalitesinin sırrını oluşturur. Kalitenin altın standardı olan Godiva, Belçika kraliyet sarayının resmi tedarikçisi pozisyonunu kazanmıştır. Godiva, yeni ürün geliştirme, lüks alanındaki tutkusu, köklü çikolatacılık geçmişiyle, efsanevi bir marka olmaya günümüzde de devam ediyor ve tüketicilerine en mükemmel çikolata deneyimini yaşatıyor. Godiva 2008 yılından bu yana Yıldız Holding bünyesi altında faaliyet göstermektedir.

GODIVA ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: