Göğsünüzü sıkılaştırın!

Göğüslerinizin daha sıkı ve diri görünebilmesini istiyorsanız önerilerimize göz atın...

Kadın

Göğsünüzü sıkılaştırın! Göğüslerinizin daha sıkı ve diri görünebilmesini istiyorsanız mutlaka aşağıdaki özel önerilerimize bir göz atmalısınız. Özel önerilerimizi dikkatli bir şekilde uyguladıktan sonra emin olun çok daha diri ve sıkı göğüslere sahip olabileceksiniz.


Su masajı
Su masajı düzenli uygulandığında göğüslerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Su masajı duş başlığını yuvarlak hareketlerle göğüs ve çevresine uygulayarak yapılır. Su ılık olmalıdır. Göğüs altına özellikle uygulanması gerekir. Nitekim göğüslerin dik ve sıkı görünmesi için göğüs altındaki kaslar önemlidir.

Nemlendirici
Oldukça hassas bir organ olan göğüsler için özen göstermek gerekir. Kurumaya meyilli bu bölgeyi sık sık nemlendirmek ve yağlarla yumuşatmak gereklidir. Kan dolaşımı hızlandığında göğsünüzün daha diri olduğunu hissedeceksiniz.

Beslenmeye dikkat
Güzelliğinizi korumak için bazı besinler önemlidir. İçerisinde A, E ve C vitamini bulunan besinler cilt güzelliğini pekiştirir. Kayısı, şeftali, ıspanak, havuç ve asitli meyveler beslenme düzeninizde mutlaka yer almalıdır.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: