Gökçe Bahadır ile Caner Cindoruk birlikte mi?

Gökçe Bahadır, kalbinin yeni prensini buldu. Aynı dizide rol aldığı Caner Cindoruk'la aşkını gerçek hayata taşıyan Bahadır, sevgilisiyle Bağdat Caddesi'nde buluşuyor.

Magazin

Gökçe Bahadır ile Caner Cindoruk birlikte mi? Bir dizi aşkı daha gerçek oldu... Rol aldıkları dizide kavuşamayan iki aşığı canlandıran Gökçe Bahadır ile Caner Cindoruk, gerçek hayatta ise kavuştu! Kendisi gibi oyuncu olan Ali Sunal'dan boşandıktan sonra kimseyle birlikte görüntü vermeyen; ancak ismi birçok kişiyle anılan Bahadır, son günlerde sürekli Cindoruk'la baş başa buluşuyor. İkili, buluşmak için ise daha çok Anadolu Yakası'nı tercih ediyor.

ESKİDEN BERİ TANIŞIYORLAR

Gökçe Bahadır'ın evinin bulunduğu Suadiye Bağdat Caddesi'nde gazetecilerin olmamasını fırsat bilen oyuncu çift; sık sık buraya gidiyor.

Önceki gün de yine baş başa Bağdat Caddesi'nde dolaşırken görülen Gökçe Bahadır ile Caner Cindoruk'un; arkadaşlıklarının eskiye dayandığı, aşklarının ise birkaç ay önce rol aldıkları dizi setinde başladığı konuşuluyor.

TAKVİM
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: