Gökçe Bahadır, Muhteşem Yüzyıl'ı reddetti

Gökçe Bahadır, bazı oyuncuların rol alabilmek için aracıları devreye soktuğu Muhteşem Yüzyıl dizisini “En büyük hayalim” dediği Uğur Yücel için elinin tersiyle itti.

Magazin

Gökçe Bahadır, Muhteşem Yüzyıl'ı reddetti Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır, yeni sezonda ‘Muhteşem Yüzyıl’da Nurbanu Sultan’ı oynaması için teklif aldı.Görüşmelere giden Bahadır’ın ‘harem’e katılacağı dilden dile dolaşırken güzel oyuncu aynı dönemde beklemediği bir teklif daha aldı. Bahadır, “En büyük hayalim” dediği Uğur Yücel’in ‘Yadigar’ dizisi için kendisini istediğini öğrenince çok sevindi ve hemen kabul etti.Gökçe Bahadır’a teklif edilen Nurbanu Sultan rolünü ise genç oyuncu Merve Boluğur kaptı.

HEM BAŞROL HEM ZAM

Gökçe Bahadır,Muhteşem Yüzyıl’da Nurbanu Sultan rolünü kabul etseydi haftalık 12 bin 500 lira alacaktı. Ancak yeni dizisinde hem Uğur Yücel’le başrolü paylaşacak hemde haftada 20 bin lira kazanacak.Gaziantepli bir ailenin İstanbul’daki yaşam mücadelesini anlatan ‘Yadigar’ın başrollerini Uğur Yücel, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk paylaşıyor. Eylül ayında ekrana gelecek dizinin çekimleri önümüzdeki hafta başlayacak.

GÜLDEN AVUÇ - BUGÜN GAZETESİ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: