Gökçe Bahadır’ın panik anları

Önceki gün Karaköy'deki bir mekanın açılışına yeni sevgilisi Efe Duru ile birlikte katılan Gökçe Bahadır, Duru'nun sevmediğini söyleyerek, görüntü alan gazetecileri engellemeye çalıştı.

Magazin

Gökçe Bahadır’ın panik anları Yeni çift Gökçe Bahadır ile Efe Duru, önceki gün Karaköy'deki bir mekanın açılışına birlikte katıldı. Mekan girişinde görüntülenen Bahadır'ın mutluluğu yüzüne yansırken Efe Duru kameralardan rahatsız oldu. Mekan içine girerken patlayan flaşlardan rahatsız olan sevgilisi için hemen korumaya geçen Bahadır "Çekmeyin, Efe böyle şeyleri pek sevmiyor" diyerek sevgilisinin yanına gitti.

Gökçe Bahadır-Efe Duru aşkı belgelendi

Gökçe Bahadır-Efe Duru aşkı belgelendi
Çıkışta aşk hayatı ile ilgili sorularına kaçamak cevaplar veren Bahadır, "Arkadaşlar şu an daha çok yeniyiz. Her şey çok güzel gidiyor, daha fazla konuşmak istemiyorum. Teşekkür ederim” dedi. İş hayatında da sürprizlerin olacağının sinyalini veren güzel oyuncu, Görüştüğümüz bir kaç proje var, her şey kesinleşince haberiniz olur" dedi.

İşte o anlar;
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: