Gökhan herkesi şaşırttı!

Bu hafta yarı finali yapılan ekranların beğenerek izlenen "O Ses Türkiye" programında finale çıkacak adaylar belirlendi. çıkan sonuçlarda ise programın jüri üyesi "Gökhan Özoğuz" herkesi şaşırttı!

Magazin

Gökhan herkesi şaşırttı! O Ses Türkiye programının bu haftaki bölümünde yarı final karşılaşmaları yapıldı. Finale çıkacak adayların belirlendiği bölümde Programın jüri üyesi olarak bulunan Murat Boz, Ebru Gündeş ve Hadise'nin takımları yarı finalde elendiler.

4 yarışmacısı ile birlikte finale çıkan "Gökhan Özoğuz" bir ilk'i gerçekleştirerek herkesi şaşırttı. Finalde kendi ile yarışacak olan Gökhan Özoğuz'un takımından finale yükselen isimler Abdullah - Mert - Hasan ve Ersin oldu.

DÜNYADA ÖRNEĞİ VAR MI ARAŞTIRACAĞIM?

Yarı finalde Gökhan Özoğuz'un takımından 4 yarışmacı tüm rakiplerini eleyerek finale kalmasından dolayı programda şaşkınlık yarattı.

Gecceye damgasını vuran Gökhan Özoğuz'un finale tek başına yükselmesi herkesi şaşırttı. Şaşkınlığını gizleyemeyen kişilerden biride programın yapımcısı ve sunucusu "Acun Ilıcalı" şaşkınlığını şu sözler ile dile getirdi, 'Olur ama bu kadar olmaz. Programdan sonra dünyada örneği olmuş mu araştıracağım' diyerek sözlerini bitirdi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: