GÖKHAN KİMSESİZCAN YAZDI!

Türkiye'nin en iddialı rehberi Best Restaurant Summer 2012 Dergisi bugün Kelebek'te..

Magazin

GÖKHAN KİMSESİZCAN YAZDI! Yaz geldi! Tatil programınızı yaptınız mı? Nereye gideceksiniz, nerede kalacaksınız, hangi mekanlarda eğleneceksiniz? Her şeyi netleştirdiniz mi?

Peki hangi mekan açıldı, hangilerine mutlaka gitmelisiniz, gittiğinizde ne yemelisiniz, kaç para vereceksiniz, bu yaz sizi bekleyen sürprizler neler, hangi plajı tercih etmelisiniz, Güney bölgelere inecekseniz nerede tatil yapıp, hangi mekanlarda eğlenmelisiniz; bunların cevabını biliyor musunuz?


İşte tüm bu detayları biz, sizin için araştırdık..Tek yapmanız gereken ‘Best Restaurants Summer 2012’ almak ve kendinizi ona teslim etmek.. İddia ediyoruz, kılavuzu Best Restaurants Summer 2012 olanın hayatı bu yaz çok renklenecek.

Best Restaurants Summer 2012’da neler var?

Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı yaz rehberi Gecce Summer Guide’da İstanbul, Bodrum, Çeşme, Antalya, İzmir, Fethiye, Marmaris, Göcek, Kuşadası ve Kıbrıs’ı içeren binin üzerinde restoran, gecce kulübü, bar, cafe, beach ve otellerin bilgileri, telefon numaraları, yıldızları, yorumları mevcut..

Kenan Erçetingöz’ün başkanlığını yaptığı ve Ali Esad Göksel, Levent Vezircioğlu, Ahmet Örs, Ali Sirmen, Vedat Başaran, Teoman Hünal, Olcayto Ahmet Tuğsuz, Hasan Sabuncu, Dilara Koçak, Mehmet Yaşin, Ali Rıza Kardüz, Gülsün Sami ve Gizem Oflazoğlu’ndan oluşan hepsi kendi dalında uzman seçkin Gurme Kurulu’nun değerlendirmelerinin de yer aldığı ‘Best Restaurants Summer 2012’ tam 364 sayfa..

Eğer huzurlu ve bilinçli bir yaz geçirmek istiyorsanız Best Restaurants Summer 2012 Dergisi’ni yanınızdan ayırmayın.. Unutmayın; Best Restaurants Summer 2012 çıktı, tükenmeden alın..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: