GÖKHAN ÖZEN PARİS'TE

Gökhan Özen Bir şarkının klibinde 35 mm çekimlerin yanı sıra kendi el kamerasında 12 ayrı ülkede çektiği görüntüleri kullanacak.

Magazin

GÖKHAN ÖZEN PARİS'TE Her albümünde olduğu gibi yeni albümünde de bir şarkısının klip yönetmenliğini kendisi üstlenecek olan ünlü sanatçı çalışmalara şimdiden başladı.


Albümde kiplenmesine şimdiden karar verilen "Özlenensin" isimli parçasına gezdiği farklı ülkelerde hem 35mm hem de kendi el kamerasıyla çekimler yapan Gökhan Özen, en son konser için gittiği Paris de Eiffel Kulesi önünde çekimler yaptı.


Gökhan Özen, "Bu artık klasik oldu. "Herşeyde Biraz Sen Varsın", "Kalbim Seninle", "Resimler&Hayaller" gibi yönetmenliğini üstlendiğim ve kendi kameramdan bakış acımı ekrana yansıttığım klipler için çok olumlu eleştiriler alıyorum. 2010 baharında piyasaya çıkması planlanan yeni albümümden "Özlenensin" isimli sevdiğim bir sakıma şimdiye kadar gittiğim 8 ayrı ülke de çekim yaptım bu ülke sayısı sanırım 12 veya 13 olacak. Çekimler toplam 10 aya yayılacak.." diyor. Yakışıklı sanatçının çekim yaptığı ülkeler arasında İspanya, Almanya,Fransa,Yunanistan,Romanya,Tayland gibi ülkeler yer alıyor..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: