GÖKHAN ÖZEN ŞARKISI OKUDU

Gökhan Özen'in nereye gitse peşinden ayrılmayan fanatik fan'ları Dilek Pınar'ın albümünü almaya başladı.

Magazin

GÖKHAN ÖZEN ŞARKISI OKUDU Dört yıl aradan sonra ilk kez Dilek Pınar'a 'Aşığım Sana' şarkısını veren Gökhan Özen'in fanatik fanları bu albümü de almak zorunda kaldı.

Şimdiye kadar birçok sanatçıya şarkı veren ancak dört yıldır hiç kimse ile şarkılarını paylaşmayan Gökhan Özen bu kuralını Dilek Pınar için bozdu. Dilek Pınar yeni albümü, 'Randevu'da Gökhan Özen'in 'Aşığım Sana' şarkısına yer verdi. Gökhan Özen'i yıllardır hiç bir yerde bırakmayan konser verdiği her yere giden fanatik hayranları Dilek Pınar'ın albümü de almaya başladı. Gökhan Özen'in hayranlarını da bu anlamda kendine çektiğini söyleyen Dilek Pınar, 'Bu benim için çok onur verici bir durum. Gökhan Özen'in sevenlerine ulaşıp kendimi sevdiriyorum' diyor.

Müzik dünyasında dostlukların çok az olduğunu herkesin çok sahte olduğunu söyleyen Dilek Pınar, 'Benim bu camiada hiç dostum yok. Hepsi yüzüme gülüp arkamı dönünce konuşmaya başlıyorlar. Herkes bir yere gelmek için birbirleri hakkında olmadık laflar ediyorlar. Mesela Ebru Destan, gündeme gelmek için tıpkı Demet Akalın gibi Hande Yener'e laf atıyor. Bengü de bu yöntemle kendinden söz ettirdi. Herkes birbirinin sırtından vuruyor ve ezmeye çalışıyor. Ama bunlara gerek yok ki. Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Nükhet Duru birilerine laf söyleyerek gelmediler bu yerlere. Bence hiç hoş durmuyorlar' diyerek müzik dinleyicisinin bunlardan bıktığını söyledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: